Už zítra se podíváme pod zem. Objevte jedinečný doprovodný program

Tento víkend Praha poodhalí tajemství svého podzemí. Víte, že kromě prohlídek podzemních prostor, pro vás máme připraven i široký doprovodný program?

Sobotní den začneme na INFOPOINTU již v 10:30 přednáškou o podzemí hradů v zahraničí a jejich tajemství. Poté nás "Waki" Karelová seznámí s nepřístupným a přístupným pražským podzemím. Odpoledne poznáme tajemství českých hradů a jejich podzemí a program INFOPOINTU uzavře Roman z organizace Pragulic, který bude vyprávět o životě na ulici a souvislostech s podzemím.

Sobotní večer zakončíme noční procházkou Prahou s průvodcem Romanem z Pragulic. Vezme nás po zajímavých, nejen podzemních, místech a představí život na ulici. Jedná se o jedinou placenou součást programu na kterou je také nutná předchozí rezervace.

V neděli na INFOPOINTU přivítáme zástupce Metrostavu, který nám popíše stavbu podzemních tunelů. V podvečer se už moc těšíme na divadelní představení IMPRA, na které je ovšem nutná předchozí online rezervace. Zbývá posledních pár míst, tak se rychle přihlaste.

V průběhu celého víkendu bude na INFOPOINTU probíhat i výstava fotografií českého podzemí od nadšenců pana Laca Lahody a Magdaleny "Waki" Karelové, na kterou jste srdečně zváni.

Můžete se stavit i jen tak, na svařák či drobné občerstvení. Rádi vás uvidíme.

INFOPOINT ve Františkánské zahradě pro vás bude otevřen v sobotu mezi 10:00 a 19:00 a v neděli mezi 13:00 a 19:00.

Přijdete?

Budeme se na vás těšit!

[table “” not found /]


  14:30 - 15:30
Pražské tunely a metro
(Petr Hybský)
 16:30 - 17:30
Improvizované divadelní představení
(IMPRA)

INFOPOINT VE FRANTIŠKÁNSKÉ ZAHRADĚ

Buďte první!

Zajímá vás podzemí Prahy a chcete se podívat pod zem? Zanechte nám svůj e-mail a slibujeme, že se dozvíte jako první o všech novinkách.