Příjemně strávený svátek na studentském festivalu: Byli jste u toho s námi?

Ve čtvrtek 28. září 2017 v rámci akce VŠEFEST vystoupily Katka s Bárou na O2 SmartUp Talks, kde povídaly o vzniku projektu, jeho fungování a v neposlední řadě i o připravovaném druhém ročníku projektu NA DEN POD ZEM.

Bára posluchače nejprve seznámila s cíli projektu, jeho fungováním a také se svými zkušenostmi z oblasti produkce. Katka představila členy týmu a povídala o možnostech komunikace s médii. Nezapomněla zmínit také mediální úspěchy prvního ročníku a své zkušenosti z oblasti PR. V neposlední řadě také obě povídaly o oboru Arts Management, který všichni členové týmu studují, a poděkovaly vyučujícím i O2 Nadaci za podporu projektu.

Celý festival se nesl na vlně babího léta, ochutnávek různých dobrot i nových nealkoholických nápojů a také hudebních vystoupení. V rámci O2 SmartUp Talks kromě projektu NA DEN POD ZEM vystoupili se svým projektem také Library of Things Prague.

Všem, kteří se na nás přišli podívat, moc děkujeme a těšíme se na další setkání.

Buďte první!

Chcete se s námi letos podívat Na den pod zem? Zanechte nám svůj e-mail a slibujeme, že se dozvíte jako první o všech novinkách a termínech spuštění rezervací.