Podpořte další ročník akce NA DEN POD ZEM

Zpřístupnit těžko dostupná, tajemná, ale i zcela neznámá místa pražského podzemí, která zůstávají běžnému obyvateli skryta. To je cíl projektu NA DEN POD ZEM, který už čtvrtým rokem otevírá podzemí našeho hlavního města. Součástí jsou komentované prohlídky, na kterých se podílí řada odborníků, kteří návštěvníkům poskytují zajímavé i odborné informace o historii a současnosti těchto tajuplných objektů.


Zájem o prohlídky pražského podzemí každoročně roste a naše kapacity již plně nestačí splnit vaše přání dostat se s námi do podzemí. A protože nás váš zájem moc těší, rozhodli jsme se akci rozšířit z jednoho víkendu rovnou na celý týden, trojnásobně navýšit kapacity prohlídek i nabídnout zcela nové a námi neprozkoumané podzemní objekty.

Navýšit kapacity a rozšířit akci si však žádá mnohem více času i financí, a proto potřebujeme vaši pomoc, bez které bychom znovu pražská podzemí rozsvítit nemohli.

Vyberte si z našich odměn, které vám zajistí zážitek již před samotným spuštěním rezervačního systému a pomožte projektu i nadále vytvářet zážitky. Unikátní prohlídky těžko dostupných podzemí v Divoké Šárce nebo Branické skále, které využívali nacisté za druhé světové války, vám doslova zatají dech. Kromě nich na vás čekají další nejen přírodní unikáty, ale rovněž krypty slavných pražských kostelů, stoky nebo protiatomové kryty. Zažijte Prahu tak, jak ji ještě neznáte!

Za vaši pomoc vám nabízíme nejen možnost zarezervovat si místa dopředu, abyste se mohli podívat tam, kam jste vždy chtěli, ale i zážitky, které jsme naplánovali výhradně pro HitHit kampaň. Budete se s námi moci zúčastnit hrůzostrašné prohlídky nebo i stmelovacího teambuildingu. V nabídce naleznete také jedinečný výlet do krás Krušnohoří, které patří do seznamu UNESCO a je svým podzemím známé nejen v České republice.

Přemýšlíte o prohlídce v rámci NA DEN POD ZEM? Připravili jsme pro vás několik variant, ze kterých si určitě vyberete. V předstihu vám zašleme nabídku objektů, které jsme pro vás připravili a vy si jen jednoduše zvolíte, kam byste se nejraději podívali. Ať už se jedná o historicky známá, technologicky zajímavá nebo tajemná a námi neprobádaná podzemí, každý si najde to své! A pro ty z vás, kteří se s námi rozhodnou zůstat v podzemí třeba celý den, budeme mít kromě programu připravené speciální pohoštění, které vám dopravíme přímo na místo.

Tak už déle neváhejte a vydejte se s námi NA DEN POD ZEM!

Podpořit akci