Na den pod zem kurz SmartUp Widget

Otevření podzemí letos podpoří Nadace O2

Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli do podzemí podívat i v roce 2017! Program SmartUp Nadace O2, který podporuje projekty mladých ve věku 15-29 let, vybral projekt NA DEN POD ZEM mezi silnou konkurencí a podpoří druhý ročník finančním příspěvkem a odborným mentoringem.

Podmínkou účasti v programu byla účast na vzdělávacím kurzu v Orlických horách, kam se v květnu vypravily čtyři členky našeho organizačního týmu - Anička, Monča, Barča a Týna. Během celého víkendu se setkaly s dalšími podpořenými týmy a pilně se vzdělávaly v oblastech projektového řízení, týmové spolupráce, komunikace a osobního rozvoje.

Rozhodně se ale nejednalo o suchopárné školení. Koncept celého kurzu byl spíše „Škola hrou“, a tak holky posílily týmovou spolupráci při natáčení animovaného filmu (Na jehož realizaci měly pouhou hodinu!), základy projektového řízení v praxi vyzkoušely při záchraně vajíčka puštěného z balkonu a svou osobnost rozebraly skrz naskrz.

Z kurzu odjížděly plné inspirace a postřehů, jak organizaci našeho projektu ještě vylepšit. Na přípravách druhého ročníku už pilně pracujeme, posilněni novými vědomostmi, a o výsledku se můžete přesvědčit už 25. a 26. listopadu 2017 během návštěvy druhého ročníku NA DEN POD ZEM!

Přijdete?

Budeme se na Vás těšit!

Buďte první!

Chcete se s námi letos podívat Na den pod zem? Zanechte nám svůj e-mail a slibujeme, že se dozvíte jako první o všech novinkách a termínech spuštění rezervací.