NOVINKY Z PODZEMÍ

Buďte první!

Chcete se s námi letos podívat Na den pod zem? Zanechte nám svůj e-mail a slibujeme, že se dozvíte jako první o všech novinkách a termínech spuštění rezervací.

Prosíme, přečtěte si informace o způsobu, jakým Vaše údaje budou zpracovány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 95/46/WE (GDPR), který je uveden zde. Pro Vaše pohodlí uvádíme níže stručný přehled.

Vaše osobní údaje uvedené ve formuláři jsou zpracovány správcem údajů, poředatelem akce NA DEN POD ZEM - spolkem UNIMAKERS, z.s., za účelem zasílání newsletterů (e-mailových novinek) na základě Vašeho souhlasu. Svůj souhlas můžete kdykoliv vzít zpět. Vaše data budou zpracována, dokud se z odběru newsletterů neodhlásíte (odhlášení z odběru newsletterů můžete provést skrze odkaz, který najdete na konci každého e-mailu). Máte právo přístupu k Vašim osobním údajům, právo je změnit, upravit, smazat, omezit, vznést námitky k jejich zpracování, právo přenést Vaše osobní údaje k dalšímu správci a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.