IMPRA

Netradiční divadlo pod zemí? Navštivte představení hereckého uskupení IMPRA

NA DEN POD ZEM nejsou jen prohlídky a přednášky o zajímavých podzemních místech, ale také skvělý doprovodný program. Letos jsme pro vás díky divadelnímu seskupení IMPRA připravili netradiční divadelní představení a jak jinak než v podzemí. Stejně jako další doprovodné akce, které připravujeme, se program uskuteční v podzemí kostela Panny Marie Sněžné ve Františkánské zahradě.

IMPRA, za kterou stojí dvojice talentovaných herců Hanny Firla a Ondřej Král společně s kytarovým doprovodem Ochepovskeho, je netradiční divadelní představení bez scénáře a předchozí přípravy. IMPRA vznikla v roce 2014, kdy se tito tři studenti Konzervatoře Jaroslava Ježka, ovlivněni Jaroslavem Duškem, rozhodli založit vlastní divadelní formaci. Za své vynikající herecké výkony již získali tři studentské ceny Thálie. 

Jste zvědaví, jak si IMPRA poradí s podzemním prostorem a co si pro vás připraví? Tak neváhejte a přijďte, vstupné je dobrovolné. Podmínkou účasti je pouze předchozí registrace, o které budete včas informováni. Představení proběhne v neděli v čase od 16:30.